Lenka Hryzová - detoxikační poradce

Proměním Vás na míru

Provádím preventivní detoxikaci, která je pro Vás nejvíce vhodná, neboť lze tak předejít vzniku určitých druhů onemocnění. Neustále se do našeho těla dostávají látky jídlem a dýcháním a k některým nemocem máme rodově blíže. Zabývat se detoxikací preventivně by byl ideální stav. Více se však zabývám vyhledáváním ovlivnitelné příčiny Vašeho opakujícího se a nemizícího zdravotního problému (opakovaný zánět močového měchýře, nespavost…) dle zásad čínské medicíny, kdy např. mozek nekomunikuje vhodně s tělem či tělo není schopnost vytvořit vlastní imunitní boj. Jedná se o proměnu řízenou a především kontrolovanou! Detoxikuji od jedů, které jsou organické (např. metabolické), anorganické (např. zátěž solí), dále emoční poškození, mikrobiálních ložisek (virové, bakteriální, parazitární, …) a především stresu.

Ukážu Vašem tělu, jak správně fungovat a Vaše tělo to vezme za své. Detoxikaci provádím na základě bezbolestného vyšetření přístrojem, mohu i pouze na základě některých Vašich gest, snů, barev, chutí nebo dle ročního období. Mé služby jsou vhodné v kombinaci s klasickou medicínou, neboť se doplňují a spolu dokážou nevídané. Některé příčiny nemocí jsou pro klasickou medicínu nezjistitelné. Nejčastěji mě však pravděpodobně vyhledáte v případě vleklých zdravotních problémů, se kterými si klasická medicína neví dlouhodobě rady.

Lze u mě zakoupit „pouze“ informační bylinné preparáty MUDr. Josefa Jonáše – fungování přes čínskou medicínu moderními informacemi.

 

Příklady mé práce

Výsledky jsou především u dětí viditelné velmi brzy, neboť ony jsou ještě nepřehlceny metabolity a jiným. V případě léčby dospělých počítejte s časem cca 1/10 času trvání problému. Např. u pět let trvajícího ekzému počítejte s půl rokem společné práce, ale výsledek se dostaví.

 

© 2017 Lenka Hryzová   |   info@lenkahryzova.cz   |   tel.: 603 311 844   |   facebook